Тернополяни хочуть відвоювати право на купівлю алкоголю вночі

У Тернополі житель міста та підприємці оскаржують рішення міської ради про заборону торгівлі алкоголем у закладах торгівлі після 22.00.

Як повідомив кореспонденту УНІАН голова громадської організації «Підприємці Тернопільщини» Петро МОКРІЙ, до суду звернувся житель Тернополя Володимир ЗАБОЛОТНИЙ, який є експедитором і не завжди має змогу придбати алкоголь удень.

«У судовому позові він описує випадок, коли у нього виникла потреба придбати алкоголь ввечері. Він не зміг його купити в магазині. Відтак змушений був чимало переплачувати за спиртне у барі, що є порушенням його права вибору», – сказав П.МОКРІЙ.

За його словами, В.ЗАБОЛОТНИЙ також звернувся зі своєю проблемою до організації «Підприємці Тернопільщини», відтак отримав юридичну підтримку. П.МОКРІЙ виступає його довіреною особою і представляє в суді інтереси В.ЗАБОЛОТНОГО.

«Наші інтереси співпадають. Адже рішення мерії порушує як права споживачів, так і підприємців. Для споживачів встановлено не рівні умови придбання алкоголю за територіальним принципом, що суперечить закону. А в Господарському кодексі чітко вказано, що орган місцевого самоврядування може встановлювати лише територіальні обмеження торгівлі, але не часові», – зазначив П.МОКРІЙ.

Він додав, що рішення міської ради є незаконним, оскільки його прийняли без проведення громадських слухань, до того ж, воно суперечить закону про торгівлю.

 

Нагадаємо, що 8 квітня 2011 року Тернопільська міська рада заборонила продаж пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній торгівельній мережі міста з 22.00 до 8-ї год. ранку. Алкоголь у цей проміжок часу, згідно з рішенням, мають право продавати лише заклади ресторанного господарства.

У грудні 2011 року під час обговорення проблем, які зумовило дане рішення для власників нічних магазинів, місцеві підприємці уповноважити П.МОКРІЯ у судовому порядку добитися відміни рішення міської ради щодо заборони продажу алкоголю у нічний час.

-1 thoughts on “Тернополяни хочуть відвоювати право на купівлю алкоголю вночі

 • 16:04 | 22.03.2012 о 16:04
  Permalink

  експедитору чи будь-кому можна купити алкоголь перебуваючи у відрядженні! А всім бажаючим похмелятися, подавати поганий приклад молодим людям нічого не вийде. Є порядок і все.

 • 16:32 | 22.03.2012 о 16:32
  Permalink

  Як вже пишете статтю то хоч грамотно заголовок пишіть. Написали замовну статтю та ще й помилками!!!

 • 17:41 | 22.03.2012 о 17:41
  Permalink

  Не можна споювати націю – така позиція свободівців і мера Надала. всі решта тільки бабло хочуть гребти

Коментарі вимкнені.