Тіна Кароль у квітні планує приїхати до тернопільської дитячої лікарні

Відома українськаспівачка Тіна Кароль передала гематологічному відділенню Тернопільської міської комунальної  дитячої лікарні реагенти дляклініко-діагностичної лабораторії та вироби медичного призначення (шприци,катетери, капельниці для хіміотерапії та інше) для дітей з онко-гематологічноюпатологією на суму понад 73 тисячі гривень. 

Це перша допомога від благодійного фонду  Тіни Кароль «Полюс  тяжіння». Однак, ми надіємося на тіснуспівпрацю в майбутньому. У п’ятницюнам доставив допомогу від співачки представник цього фонду. Серед необхідних медичних виробів були і подарунки для пацієнтів гематологічного відділення, а це: іграшки, настільні ігри, канцтовари, пазли. Ми дуже дякуємо Тіні Кароль затаку допомогу, вона для нас є дуже важливою, адже усі ми знаємо що у зв’язку знестабільним курсом валюти ліки дуже подорожчали, а ліки для дітей з онкологією і гематологією є надто дорогими,  -зазначає головний  лікар Тернопільськоїміської комунальної дитячої лікарні  Роман Книш.

До слова, ще одна відома співачка уже 3 роки допомагає цьому відділенню. За цей період її благодійний фонд «Промінь Віри» подарував  дитячій лікарні Тернополя медичного обладнання, реагентів та виробів медичного призначення насуму понад 500 тис. грн. Найбільше медики радіють  клітинному аналізатору крові, біохімічному аналізатору крові та ципостіну (апарат для діагностування лейкозних клітин).Усі реагенти та обладнання, які безкоштовно передали співачки допомагаютьвиявити прояви хвороби на ранніх стадіях, що дає більше шансів на швидке одужання маленьких пацієнтів, каже заступник головного лікаря з медичної роботи Тетяна Томашівська.

Представники благодійного фонду «Промінь Віри» постійно цікавляться своїми підопічними,перевіряють використання наданої ними допомоги. А наприкінці квітня і сама маценатка планує навідатися до дитячої лікарні.

Наданий момент в гематологічному відділені Тернопільської міської комунальноїдитячої лікарні знаходиться понад 20 пацієнтів, наймолодшому з яких 3 рочки.

Коментарі вимкнені.