Чиновники Тернопільської ОДА перейняли досвід Валентина Хоптяна

Питання інформаційної політики облдержадміністрації обговорили сьогодні в стінах ОДА.

За даними прес-служби, дане питання під час наради з керівниками структурних підрозділів гуманітарної сфери підняв виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Бабійчук.

«Сьогодні , в часі інформаційного суспільства вся діяльність, що здійснюється департаментами та управліннями, має активно висвітлюватись у ЗМІ. Тому  невід’ємним компонентом в організації будь-яких подальших заходів має стати інформування населення», – сказав Бабійчук.

Втім, реальні кроки ОДА свідчать про цілковиту закритість керівництва облдержадміністрації, небажання спілкуватися із представниками ЗМІ і щось пояснювати громаді.

Керівник відомства Іван Крисак скоро вже півроку як керує областю і при цьому не провів жодної прес-конференції.

Для прикладу, один із екс-губернаторів Юрій Чижмарь свого часу зустрічався з журналістами щотижня і інформував про актуальні проблеми області.

Нинішні ж керівники як води в рота набрали. На носі посівна, однак про готовність до неї агропідприємств краю нічого невідомо. Люди в області систематично перекривають дороги – від голова ОДА далі ні звуку. Призначення регіонала заступником голови ОДА – і знову жодних пояснень.

Складається враження, що Крисак, як і його попередник Олег Сиротюк, перейняв досвід Валентина Хоптяна, який, не бажаючи відповідати на критичні питання журналістів, взагалі перестав з ними зустрічатися.

От тільки така практика навряд чи доведе до чогось доброго…

0352.ua

Коментарі вимкнені.