Тисячі небайдужих тернополян відгукнулися на біду

По всій Україні люди масово збирають допомогу для жителів Авдіївки. Тернопільщина теж долучилася до цієї благодійної місії. З ініціативи обласної державної адміністрації та обласної ради в усіх районних центрах були створені штаби, куди небайдужі громадяни приносили теплі речі, ліки, продукти харчування.

Як розповів заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов, на заклик допомогти відгукнулися підприємці, громадські організації, органи місцевого самоврядування, тисячі небайдужих тернопільчан.

Сьогодні з території управління Державної служби надзвичайних ситуацій було відправлено понад двадцять тонн гуманітарної допомоги. Організатори акції кажуть, все, що мешканці краю передали потребуючим жителям Авдіївки, не вмістилося в одну фуру, тому готують наступний рейс.

Супровід вантажу здійснюватимуть співробітники роти патрульної поліції особливого призначення «Тернопіль». Перед виїздом заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Руслан Балик провів інструктаж і побажав поліцейським щасливо доправити гуманітарну допомогу до місця призначення та живими й неушкодженими повертатися до рідних.

Коментарі вимкнені.