Тернопіль знову засипле снігом

Шостого лютого столицю України засипало снігом. Кияни жартують, що без лопати виходити з дому не варто. У ніч з шостого на сьоме лютого значні снігопади очікують і в Тернополі. Міська рада просить громадян утриматися від поїздок приватним транспортом та прогулянок містом.

Починаючи з 02.00 год. 7 лютого у Тернополі очікуються сильні снігопади. Тернопільські комунальники готуються до стихії, адже, за прогнозами Гідрометцентру, у місті випаде майже місячна норма снігу, повідомляє сайт мерії.

У зв’язку з очікуванням стихії, у Тернополі оголошується «зелений рівень» системи оповіщення. Тому завтра, 7 лютого, тернополян просять утриматися від пішохідних прогулянок та не користуватися приватним транспортом. Адже комунальна техніка буде працювати у посиленому режимі, тому такі дії пришвидшать процес ефективного очищення міста від снігу.

Начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський каже, що у Тернополі спостерігаються стійкі погодні аномалії. Саме тому на вулиці фіксується аномальна спека влітку, дощ при мінусовій температурі взимку та сильні снігопади.

Коментарі вимкнені.