У 2018 році у Тернополі п’ять разів змінювали ціни за проїзд у громадському транспорті

У 2018 році  у Тернополі 5 разів змінювали ціни за проїзд у громадському транспорті від 3-х до 8 гривень у тролейбусах, від 4-х до 9 гривень у маршрутках, коли почав діяти диференційований проїзд у громадському транспорті, у тролейбусах їх підняли через заборгованість у 20 мільйонів комунального підприємства «Тернопільелектротранс», повідомив директор Андрій Мастюх.

У маршрутках запропонували збільшити тариф – через збільшення ціни за пальне та обслуговування автобусів, повідомив директор ТОВ «Менс-Авто» Андрій Намака.

4 рази збирали транспортні віча, у яких брали участь 2100 осіб, двічі протестували під міською радою, перекривали дорогу, водії не виходили на маршрути, тоді водії започаткували акцію «Підвези».

«Картки тернополянина» запровадили, щоб почав діяти диференційований проїзд у громадському транспорті. Документи на їх оформлення можна було подати з 1 жовтня 2017 року. Загалом зараз в системі понад 97 тисяч карток. 54 тисячі персоніфіковані картки і 43 тисячі неперсоніфіковані, повідомив директор ТОВ «Системний зв’язок» Віталій Васильків.

У Тернополі курсує 150 маршруток, у день вони перевозять до 90 тисяч людей, повідомив, начальник міського управління транспорту Ігор Мединський.

Також курсує 49 тролейбусів, кожного дня вони перевозять близько 30 тисячі людей, повідомив директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Сюжет UA: Тернопіль

Коментарі вимкнені.