У Києві міліція палить машини з тернопільськими та львівськими номерами

На автофорумах водії скаржаться, що їм палять автомобілі. Одні потерпілі стверджують , що були на Майдані, тому стали жертвами мстивих «тітушек». Інші помітили, що горять автомобілі не з київськими номерами, а з західних регіонів – Львівська, Тернопільська та Волинська область. Також на форумах підозрюють у підпалах правоохоронні органи – адже по інтернету зараз гуляє база учасників «Автомайдану». Там вказані номери машини, власники і їх домашню адресу, інформує еizvestia.com.

«По мікрорайоні Академмістечко за ніч з 23 на 24 січня спалили багато машин. Дві на вул. Депутатській, одну – на перетині Доброхотова і Семашко, одну на виїзді на пр -т Перемоги з вул. Семашко і т.д. Палили машини з реєстрацією з регіонів. Машини з київською реєстрацією не чіпали. Постраждало майно людей, які ніяк не відносяться до Майдану і нинішньої політичної ситуації. Будьте пильні, не залишайте свої машини без нагляду , особливо нема з київською реєстрацією. Прошу поширити між своїми знайомими і друзями… » , – написав користувач в співтоваристві carmotors « Вконтакте ».

А на автофорумі пишуть, що спалили машину киянину, який відвідував Майдан. Водії обговорюють можливість патрулювання вулиць. Сподіваються, що так зможуть протистояти «тітушкам». А один одному радять не ставити машини за місцем реєстрації.

Коментарі вимкнені.