Митрополит Василій візитував парафію с. Нараїв

15 квітня, у Томину неділю, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) здійснив пастирський візит на парафію Воздвиження Чесного Хреста Господнього с. Нараїв, Бережанського деканату. Громада вірних на чолі з настоятелем храму о. Василем Мартинцівим привітала Архиєрея перед храмом, а, відтак, розпочалася Божественна Літургія.

У духовному повчанні Митрополит зробив акцент на євангельському уривку, який описує утвердження у вірі апостола Томи. Архиєпископ закликав вірних зберігати у своєму серці воскресну радість, ретельно виконувати духовні обов’язки, молитву, також цікавився життям та потребами громади. Вкінці подякував о. Василю Мартинціву за старанну душпастирську працю та відновлення храму.

Цікаво, що парафія у с. Нараїв утворена у 1830 році, а храм збудовано за сприяння магнатів Потоцьких. Храм є діючим уже понад 180 років, у приналежності до УГКЦ – 137 років. Після 1946 року церква була під юрисдикцією московського православ’я. У 1990 році з виходом УГКЦ з підпілля за о. Ярослава Кінаха громада перейшла в лоно УГКЦ.

З 2012 року о. Василь Мартинців активно приступив до душпастирської праці та оновлення святині. При підтримці жертводавців, активних парафіян та бригади будівельників зі с. Лапшин священик реалізував багато будівельних завдань і станом на сьогодні святиня й парафія вцілому є однією із взірцевих.

Коментарі вимкнені.