У одному селі на Тернопільщині знайшли 5 боєприпасів

12 травня о 17:00 піротехніками ДСНС вилучено та знищено 5 боєприпасів виявлених в селі Озерянка Зборівського району, серед яких стокілограмова фугасна авіабомба, мінометна міна, калібром 81 мм та 3 артснаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни.

Також цього дня до рятувальників надійшло ще 5 повідомлень про випадки виявлення на території області вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Зокрема, 3 артснаряди калібром 45 мм виявлено у лісосмузі поблизу села Чугалі Кременецького району. Ще 5 артснарядів калібром 85 та 76 мм виявлено на полі поблизу села Білокриниця Кременецького району. 2 снаряди калібром 105 мм виявлено на полі поблизу села Мушкатівка Борщівського району.

У Чортківському районі, на залізниці, на відстані всього 8 метрів від осі колії виявлено предмет, зовні схожий на авіабомбу. На нього натрапили місцеві мешканці, під час пошуку кольорових металів. 13 травня  туди вирушили фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Після дослідження та ідентифікації підозрілої знахідки та детального обстеження прилеглої території буде прийняте рішення щодо подальших дій. На даний час швидкість поїздів поблизу місця знахідки обмежена. Ймовірно, якщо інформація про бомбу підтвердиться, її вилучення проводитиметься в період, коли на даній ділянці залізниці рух поїздів відсутній.

Коментарі вимкнені.