У тернопільській податковій кадрові зміни

Новим заступником начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ став Василь Тарасович Кравець. Із відповідним Наказом Державної податкової служби України від 6 листопада 2012 року колектив відомства ознайомила заступник голови ДПС в області Кочин Тетяна Михайлівна. Вона зазначила, що Василь Тарасович пройшов усі щаблі податкової служби від рядового інспектора до заступника начальника. У роботі він зарекомендував себе відповідальним, компетентним, толерантним та високо-кваліфікованим працівником. Тетяна Михайлівна побажала новопризначеному заступнику плідної праці, цілеспрямованості у втіленні пріоритетів податкової служби на шляху перетворення її з фіскального відомства у сервісну службу європейського зразка та розуміння з боку платників податків.

Відтак, сьогодні керівний склад Тернопільської об’єднаної ДПІ Тернопільської області ДПС це – начальник інспекції Петро Миколайович Якимчук, перший заступник начальника Світлана Федорівна Гудима та заступники начальника Євген Васильович Воробець, Іван Васильович Поліщук та Василь Тарасович Кравець, а також перший заступник начальника – начальник відділу податкової міліції Василь Володимирович Громляк.

До речі. Василь Тарасович Кравець народився 21 травня 1971 року у м. Тернопіль. Фах інженера-економіста здобув у Тернопільській академії народного господарства. Свою трудову діяльність розпочав в органах державної податкової служби з 2004 року. Йому присвоєно спеціальне звання «Радник податкової служби ІI рангу».

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об’єднаної ДПІ

Коментарі вимкнені.