У Тернополі будуть популяризувати носіння діток “біля серця” та в’язатимуть гігантський слінгошарф (повна програма)

Міжнародний тиждень слінгоносіння, який щороку проводять в жовтні, в Росії вирішили відсвяткувати раніше. Цю ідею підтримали і в багатьох містах України. Але Тернопіль святкуватиме двічі. Тому, уже з 10 вересня Тиждень слінгоносіння підтримають місцеві школи материнства та слінгоконсультанти. Вони проведуть цікаві заходи по вивченню та популяризації слінгів. 

 

Тиждень слінгоносіння, 10-16 вересня:

 

10 вересня

10.00 Відкриття тижня слінгоносіння (площа перед драмтеатром) при підтримці тернопільського слінгоклубу

17:00 Святковий майстер-клас по слінгоносінню, запрошуються всі бажаючі. Консульує незалежний слінгоконсультант Даша Горон (в парку ім.Т.Г.Шевченка навпроти причалу)

 

11 вересня

10.00 Майстер-класи від сертифікованого слінгоконсультанта, члена Асоціації слінгоконсультантів, Олени Пригоди, з усіх видів слінгів. Для дітей працюватиме батут (парк ім.Т.Г.Шевченка)

 

12 вересня

12:00, Лекція від Школи материнства св.Анни, обмін досвідом. Для вагітних та мам (вул.Федьковича, 16, 2-й поверх, відділення відновного лікування, великий зал)

13.30 Лекція для вагітних від сертифікованого слінгоконсультанта, члена Асоціації слінгоконсультантів, Олени Пригоди “Що таке слінг? Традиції носіння. Види слінгів”. (Школа материнства при пологовому будинку на вул.Замковій)

 

13 вересня

18.30 Лекція від сертифікованого слінгоконсультанта, члена Асоціації слінгоконсультантів, Олени Пригоди “Слінгоносіння в сучасності. Який слінг обрати?” для вагітних, майбутніх татусів, мам з маленькими дітками. (Школа материнства “Дар життя”, вул.Руська (під Аркою).

 

14 вересня

12:00 Лекція від незалежного слінгоконсультанта Даші Горон “Носіння в слінгу – безпечно та корисно для дитини, зручно для мами і тата” (вул.Федьковича, 16, 2-й поверх, відділення відновного лікування, кабінет Школи щасливого материнства св.Анни)

18.00 Майстер-класи від сертифікованого слінгоконсультанта, члена Асоціації слінгоконсультантів, Олени Пригоди, з усіх видів слінгів. Для дітей працюватиме батут (парк Національного відродження, біля фонтану)

 

15 вересня

17:00 парад Слінгомам від Школи материнства св.Анни та форуму тернопільских мамусь mamusi.org.ua. Запрошуються всі бажаючі. (Театральний майдан, прогулянка містом)

18.00 Майстер-класи від сертифікованого слінгоконсультанта, члена Асоціації слінгоконсультантів, Олени Пригоди, з усіх видів слінгів. Для дітей працюватиме батут (гідропарк)

 

16 вересня

17:00 слінгоконкурс для татусів від Школи щасливого материнства св.Анни та форуму тернопільських мамусь (в рамках святкування Дня батька в ТРЦ “Подоляни”)

18.00 Закриття тижня слінгоносіння при підтримці тернопільського слінгоклубу. В’язання гіганського слінга на площі перед театром, частування.

 

Протягом усього тижня 10-14 вересня – цікава онлайн-вікторина на форумі Школи щасливого материнства св.Анни. Нагородження переможців – в суботу, під час параду Слінгомам.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.