У Тернополі будуть шукати Галичину

14-го червня о 19.30 (в п’ятницю) в арт-барі “Коза” (м.Тернопіль, вул.Шевченка 23) відбудеться презентація книги Володимира Павліва “В пошуках Галичини”.

Презентація книги – це передусім розмова про Галичину і про нас – Галичан.

Книжка Володимира Павліва укладена з публіцистичних та есеїстичних творів, друкованих у різних виданнях України, Росії та Польщі за період 2001—2012 р, а також написаних спеціально для неї. Всі ці статті об’єднує одна тема – Галичина. Частина текстів була створена як «колонка модератора» в рамках проекту – Галицький дискусійних клуб «Митуса». У своїх творах Павлів послідовно відстоює теорію ментально-культурної «окремішності Галичини» і звертається до Галицького народу. Частина текстів пронизана доброю порцією самоіронії та сарказму у відношенні до невігластва, некомпетентності і нікчемства. Книга призначена перш за все для тих читачів, які вважають себе патріотами Галичини, а також тих, кого цікавить феномен «Галичанства».

Володимир Володимирович Павлів (народився 25 листопада 1963) — Галицький журналіст, редактор, публіцист. Навчався у Львівському політехнічному інституті та на факультеті філології Львівського університету ім. І.Франка. Працював у самвидавному «Поступі», газеті «Post-Поступ» (редактор відділу культури, 1991–1995), на телеканалі СТБ. 1998, 2000–2005 — мешкав і працював у Варшаві. З 2009 — начальник відділу інформації та зовнішніх зв’язків в Українському католицькому університеті. З 2011 р. – викладач магістерської програми з журналістики УКУ. Колумніст в українській та польській пресі. Голова Українсько-польського клубу «Без упереджень», модератор Галицького дискусійного клубу “Митуса”, засновник “Руху відродження Галичини”.

Коментарі вимкнені.