Де у Тернополі діти можуть провести казкові зимові канікули

Через непросту економічну ситуацію в країні наші діти цього року отримали несподіваний подарунок у вигляді довгих, надто довгих зимових канікул. Дітлахам це, звичайно, за щастя. А от батькам молодших школярів додалося клопоту. Що робитиме дитина під час таких довгих канікул взимку? Влітку можна було цілий день кататися на велосипеді чи гратися з однолітками на дитячому майданчику. А взимку довго на дворі не погуляєш. Чим займатиметься дитина, якщо батьки щодня на роботі? Дивитиметься телевізор та гратиме у комп’ютерні ігри?  Чи такого дозвілля ви хочете для своєї дитини? Звичайно, ні!

Центри дитячої творчості та дитячі клуби, безсумнівно, мають що запропонувати для молодших школярів.

Зокрема, у сімейному клубі «Промінчики» підготували для дітей віком 6-10 років цікаву і змістовну програму «Казкові канікули». Тут є експрес-курси і різноманітні програми на будь-який смак: і навчальні – для тих, хто хоче використати цей час з користю для дитини, і розважальні – для тих, хто хоче, щоб дитина отримала заряд хорошого настрою і багато позитивних емоцій.

Крім того, набирається невелика група дітей (8 чоловік) у зимовий табір на повний день, де дітям будуть доступні усі запропоновані курси.

Школа фінансової грамотності «Абетка грошей»

Діти вивчають у школі багато різних предметів – математику, українську, англійську мову, природознавство, основи здоров’я… Але , на жаль, в школі досі немає уроків, на яких би вчили дітей, як з розумом і відповідальністю поводитися з грошима. Саме ці знання, погодьтеся, є надзвичайно важливими для майбутнього наших дітей.

Під час зимових канікул у грудні у вас є чудова можливість записати дитину у школу фінансової грамотності у сімейному клубі «Промінчики». На заняттях діти отримають початкові знання про гроші, товар, доходи і видатки, бюджет сім’ї, про дбайливе ставлення до речей і правила поведінки в магазині. Усі знання, звичайно, подаватимуться педагогами в ігровій формі.

Основи фінансової грамотності діти будуть засвоювати також  через мультфільми і навчально-розвиваючі ігри (Монополія та інші). Саме у грі  розвивається  у дітей вміння зосереджуватися, логічно мислити, формуються знання про певні фінансові поняття та механізми. Необхідність дотримуватися правил у грі та приймати рішення дає той досвід, який допомагає виробляти грамотну поведінку з грошима.

Експрес курс «Логіка+суперпам’ять» допоможе дітям розвинути логічне мислення, познайомитися з операціями синтезу та аналізу, вмінню застосовувати їх на практиці, покращити різні види пам’яті тощо. Усе це ,звичайно, у цікавій ігровій формі, з використанням різноманітних настільних  ігор.

Експрес-курс «Читайлики»  допоможе покращити техніку читання дітей 1-2 класу. Довгі зимові канікули дають вам чудову нагоду «підтягнути» свою дитину у читанні, не надто перевантажуючи її. Лише 9 занять – і ви побачити, наскільки швидше і краще почала читати ваша дитина!

Клуб  англійської мови «Файв-о-клок» — це круто і дуже весело. Це цікаві тематичні заняття. Це нові пісні і нові ігри.  Це знайомство з традиціями святкування Різдва і Нового року у різних країнах. Відвідуючи взимку клуб «Файв-о-клок»,  дитина не просто покращить свої знання англійської, вона дізнається багато нового і цікавого про те, як зустрічають Новий рік у різних країнах, знайде нових друзів і весело проведе час.

«Мандри світом».

Хто з дітей не мріє мандрувати світом? Хто б відмовився побувати на сафарі в Африці чи помилуватися північним сяйвом у Арктиці? Або не захотів би відправитися в космос і особисто переконатися в тому, що Земля насправді кругла? Реальні подорожі світом у наших дітей ще попереду, а поки що всі допитливі хлопчики і дівчатка знайдуть для себе багато нового і цікавого у студії ”Мандри світом”, що працюватиме під час зимових канікул.

Арт-студія «Пісочні фантазії»

Аналогів такої студії ви не знайдете більше ніде в Тернополі.
Діти занурюються у світ пісочної анімації на світлових столах з різнокольоровою підсвіткою. Це чудове заняття як для дітей, так і для дорослих, дивовижний спосіб розвитку творчих здібностей і фантазії.

Дітям дуже цікаво малювати на піску – лише кілька рухів, і на спеціальному столі з’являється гарний візерунок. А різнокольорова підсвітка перетворює дитячий малюнок на справжнє диво!

Ігротека

Що робити, коли на вулиці холодно? Чим зайняти дитину під час довгих зимових канікул? Приведіть її до нас на ігротеку! Кращі настільні і рухливі ігри у компанії однолітків – це чудовий вид дозвілля, який так люблять діти.

МАЙСТЕРНЯ ЗИМОВИХ ЧУДЕС

Кожна дитина взимку вірить у чудеса. Вірить, що Святий Миколай прочитає її лист і принесе вночі подарунок, вірить, що у новорічну ніч відбуваються різні дива і оживає казка.

У «Промінчиках» новорічна казка починається вже 8 грудня!  Майстерня зимових чудес – це різноманітні майстер-класи, на яких панує передсвятковий чарівний настрій.

На дітей чекають солодкі кулінарні майстер-класи, творчі майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас, казкових дерев, що виконують бажання. Дітям сподобаються  цікаві заняття  з театральної майстерності, що дадуть їм можливість  взяти участь у виставі. І, звичайно, нікого не залишать байдужими  таємничі зимові експерименти, в яких день перетворюється на ніч і навпаки. Втім, не будемо відкривати усі секрети нашої майстерні.

Детальніше про курси ви можете подивитися на сайті http://prominchyky.com.ua або у нашій групі https://vk.com/prominchyky

Телефонуйте також 067-353-1432, і наші адміністратори дадуть відповідь на усі ваші питання.

 

Коментарі вимкнені.