Автомобіль твоєї мрії

З 5 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні відбудеться четвертий конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

До участі у конкурсі запрошуються усі діти, які разом із своїми батьками, родичами та друзями у зазначений період можуть завітати в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс»  та намалювати автомобіль своєї мрії.

Умови участі

Для участі у конкурсі необхідно завітати до дилерського центру Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», ознайомитись з офіційними правилами участі у конкурсі, дати свою згоду на участь, заповниши заявку на участь у конкурсі та анкету, намалювати автомобіль своєї мрії та залишити його у нашому дилерському центрі.

Намалювати автомобіль своєї мрії можна також вдома, але обов’язково на папері формату А3 або А4. Малюнок має бути кольоровим (не чорно-білим).

Форму заявки та анкету на участь у конкурсі можна завантажити з цієї сторінки http://dreamcar.toyota.ua або отримати у дилерському центрі Toyota. Офіційні правила участі у конкурсі також можна отримати зазначеними способами.

Детально про конкурс Ви можете дізнатися в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», що по вул. Микулинецькій, тел.: 0352 405 888.

Подарунки усім учасникам!

Коментарі вимкнені.