У Тернополі іноземці готові вкласти 400 мільйонів євро

Представники компанії Lone Star International сподіваються на майбутню співпрацю щодо реалізації проекту будівництва заводу з переробки побутових та промислових відходів.

Проект заводу передбачає інвестиції в сумі 400-450 мільйонів євро, створення понад 800 робочих місць з високим рівнем заробітної плати та соціальним забезпеченням. Унікальність технологій полягає у тому, що виробничий процес — безвідходний та екологічно не шкідливий з подальшим виготовленням 15-ти найменувань побічної продукції. Серед них — дизельне паливо, цемент, карбамід, тротуарна плитка тощо. Окрім того, інвестори планують купівлю чи будівництво заводу з переробки насіння соняшнику в Тернопільській області.

Представники Lone Star International хочуть заручитися підтримкою у реалізації вказаного проект й разом з тим відзначають, що основною перевагою їхньої компанії є фінансування проектів лише за рахунок власних коштів.
У свою чергу Степан Барна гарантував повну підтримку іноземним інвесторам, які готові працювати легально, сплачувати податки й створювати нові робочі місця.

«Тернопільська область створює максимально сприятливий клімат для залучення інвестицій, — зазначив голова ТОДА. — Більше того, сьогодні ми працюємо у напрямку максимального спрощення умов для ведення бізнесу».

Коментарі вимкнені.