У Тернополі Президент Петро Порошенко передав приміщення монастиря його повноправним власникам

Президент України Петро Порошенко передав сертифікат на безоплатне користування Управлінню Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ приміщення колишнього монастиря домініканців, де донедавна розміщувався державний обласний архів. Сертифікат Президент вручив Архієпископу та Митрополиту Тернопільсько-Зборівському УГКЦ, владиці Василієві Семенюкові. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Президент підкреслив, що йому приємно сьогодні передати приміщення монастиря його повноправним власникам. «Нарешті відновилася історична справедливість. Завдяки інвестиціям з державного та обласного бюджетів нам вдалося перевезти архів з приміщень монастиря у нове добудоване приміщення. І я з великою приємністю передаю цей сертифікат», – зазначив Петро Порошенко.

«Ми 30 років чекали сьогоднішнього дня, – підтвердив важливість цієї події владика Василій Семенюк. – Я вдячний голові ОДА Степану Барні, вам, пане Президенте, за те, що ви допомогли цей архів добудувати і що церква нарешті отримає свої приміщення».

-1 thoughts on “У Тернополі Президент Петро Порошенко передав приміщення монастиря його повноправним власникам

  • 20:10 | 25.03.2019 о 20:10
    Permalink

    А без нього це не можна було зробити? І для цього треба було ще зранку перекривати весь центр міста і зганяти людей зі всієї області, що показати “картинку”? Гнати це бидло разом з братами Барнами не те що з влади, а з країни, щоб повітря не псували.

  • 21:22 | 25.03.2019 о 21:22
    Permalink

    ніц ти Катерино не патріотка….недавно від звірів в цирку відмовились а місця пустують…ось тих клоунів туди , відібравши перед тим усі їхні незаконно отримані статки.

Коментарі вимкнені.