У Тернополі розкажуть про джерело вашої природної краси

Сьогодні під торговою маркою TianDe випускається більше 500 найменувань різноманітної продукції в таких напрямках: косметичні засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям, декоративна косметика, нанокосметика, парфумерія, БАДи, лікувально-профілактичні засоби китайської традиційної медицини, засоби особистої гігієни для жінок, біжутерія та інше.

Філософія гармонії, що лежить в основі рецептури китайських цілителів, наповнює кожен  продукт TianDe енергією краси, якої ми щедро ділимося з вами …
Основні виробники засобів TianDe– великі державні підприємства Китаю, що мають міжнародні сертифікати якості ISO (International Standard Organization). Сучасний косметичний ринок Китаю – один з тих, що  найбільш швидко розвиваються  в світі. При яскраво вираженій спрямованості на прогрес, косметичні підприємства Китаю віддано зберігають вірність своїм багатовіковим традиціям, вміло застосовуючи досвід сотень поколінь  та дари природи. Ефективність формул, закладених в засоби TianDe, перевірена їх багатовіковим успішним застосуванням в китайській традиційній медицині.
У перекладі з китайського TianDe означає «небесна досконалість». Прагнення до досконалості, гармонії, вишуканості і краси пронизує всі сфери діяльності бренду TianDe. TianDe несе людям красу і разом з нею успіх, впевненість і нову філософію життя – філософію гармонії, перевірену досвідом сотень поколінь.


Чому саме TianDe, та тому що:

1. Космецевтика TianDe
TianDe об’єднує косметологію і фармацевтику, значно підвищуючи ефективність засобів. Косметика TianDe – це біологічно активна добавка для шкіри, її вплив можна порівняти з терапевтичною. Вміст активних компонентів в косметиці TianDe досягає 15-20%, тобто на рівні професійних засобів.

2. Натуральність TianDe
Для турботи про вашу красу і збереження здоров’я TianDe використовує переважно натуральні цінні інгредієнти, спираючись на їхні цілющі властивості: зміїний жир і шкіра, овеча плацента, екстракт ласточкиного гнізда, червона ікра, шовковий протеїн, женьшень, Лінчжі, шоу ву, тайська квітка, імбир , лотос, перли, золото, срібло, кремній та інші.

3. Унікальність рецептури TianDe
В основі кожного косметичного засобу TianDe лежить народна мудрість і знання Стародавнього Сходу. Формули засобів базуються на стародавніх рецептах китайської, тибетської і алтайської медицини, перевірены століттями ефективного застосування. TianDe втілює рецепти східної медицини в прогресивних технологіях для максимального збереження унікальних якостей натуральних інгредієнтів.

4. Продукція Компанії TianDe
Більше 500 найменувань товарів TianDe та постійно оновлюючийся асортимент продукції, дозволяє кожній жінці знайти свої засоби догляду від TianDe. Ідеальний сервіс, постійні промо-акції, знижки та доступні ціни – все це Компанія TianDe.

5. Від простого – до складного
Різноманітні серії косметичних засобів Компанії TianDe підібрані так, щоб з роками продовжувати молодість і примножувати вашу природну красу. Кожна жінка серед багатющого асортименту TianDe знайде не тільки свій ідеальний засіб, але і свою серію засобів, що бездоганно відповідатиме їй за віком та дією.

6. Комплексний підхід до краси
TianDe пропонує комплексні програми по догляду за шкірою будь-якого типу і віку, спеціально розроблені лікарями-косметологами і фітотерапевтами Сходу: глибоке очищення, щоденне очищення, тонізування, зволоження, захист, живлення, а також засоби експрес-допомоги.

7. Висока якість виробництва продукції Компанії TianDe підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2000.

Косметична компанія TianDe – молода та перспективна компанія ни ринку України. Якісна косметика, конкурентноспроможні ціни, широкий вибір продукції – основа успіху TianDe в Україні.  Реєстрація в компанії безкоштовна. Знижки до 54%.

24-25 січня  відбудеться знайомство з  компанією TianDe.

В програмі:

1. Розширена презентація – проводить ведучий лікар компанії  Соколова Зінаїда Стефанівна, гомеопат, фітотерапевт, лікар Аюрведи.

2. Майстер клас по продукції для обличчя – проводить ведучий косметолог компанії Оксана Нейман.

3. Маркетінг, лідерські якості, постановка цілей – проводить маркетолог Олена Шустова.

Вхід вільний, обов”язково попередній запис.
Телефони для запису і довідок  067 277 77 52, 093 44 15 470

Адреса: майдан Привокзальний, 1 в приміщенні готелю “Вокзальний”, актовий зал, 1-й поверх.

 

Коментарі вимкнені.