У Тернополі шукають прислужників Януковича

На Тернопільщині розпочався Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

 Презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника дає можливість Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II – VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник»  та «Кращий спеціаліст».
Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.
Основною вимогою до конкурсантів – ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.
У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою З кожним роком кількість учасників зростає, стверджують організатори.

Довідка: Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Конкурс проводиться у три етапи: І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, II етап на регіональному рівні протягом травня-червня та III етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу розміщено на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua)

-1 thoughts on “У Тернополі шукають прислужників Януковича

  • 08:52 | 26.11.2013 о 08:52
    Permalink

    То з хабарників будуть вибирати найбільшого хабарника ? Чи з нероб найбільшого неробу ?

Коментарі вимкнені.