У Тернополі відтворили надзвичайну ситуацію (фото)

10 жовтня у Тернополі проведено навчання органів управління, сил і засобів обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру в осінньо-зимовий період.

В ході яких, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Миколи Головача. 

Також, відбулося теоретичне проведення штабного тренування органів управління, сил і засобів обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Теоретична частина включала в себе відпрацювання спільних дій під час виникнення  надзвичайних ситуацій характерним даному періоду.

Силами Управління ДСНС України у Тернопільській області було розгорнуто пересувний пункт управління та пункт життєзабезпечення, який встановлюється у випадку виникнення масштабних надзвичайних ситуацій безпосередньо на місці події. До таких пересувних пунктів входять медичні палатки, польові кухні, їдальня, палатки обігріву та відпочинку для постраждалого населення.

Далі учасники навчань перевірили готовність до дій за призначенням обласних служб цивільного захисту. Було оглянуто наявну техніку та особовий склад наступних організацій: ВАТ «Тернопільобленерго», ДП «Тернопільський облавтодор», КП «Тернопільводоканал», ОКП теплових мереж «Тернопільтеплокомуненерго», – повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільскій області.

 

Коментарі вимкнені.