У Тернополі показали провали політики Януковича та його команди (фото)

26 лютого члени Тернопільської обласної організації «Українська Народна Молодь» до другої річниці президентства Віктора Януковича на центральному бульварі Тернополя відкрили виставку “Політичний дурдом в Україні”.

На восьми стендах були зібрали найбільші, провали політики президента та його команди.

Плакати демонстрували невиконання передвиборчих обіцянок Партією Регіонів, зростання прибутків Віктора Януковича, придушення ним свободи слова, нищення дрібного бізнесу, невдалу зовнішньополітичну діяльність.

По стенду присвятили М. Азарову та Д. Табачнику. Зокрема на плакаті «Табачник – «Герой України»», були вставлені витяги з псевдонаукових праць цього політика, де він відкрито розділяє поняття «Галичина» та «Україна», пропагує відокремлення галичан від решти українців і т.д.

“Нашу виставку відвідало близько 200 людей. Ми намагалися донести людям більше інформації про дії влади, які відверто суперечать інтересам України, а в окремих випадках ставлять під загрозу і цілісність держави в її етнічних межах. Останній стенд носив символічну назву – «Думай головою», цим і все сказано», –  розповів координатор акції Іван Ковалик.

Коментарі вимкнені.