У Тернополі закликають «Врятувати дитині життя» та здати кров

«Врятуй дитині життя» – саме так називається акція, метою якої є збір крові для онкохворих дітей. Об’єднали зусилля для її проведення представниці «Жіночої Січі» (підрозділ ВО “Тризуб” імені Степана Бандери).

Керівниця «Жіночої Січі» Ірина Бревко ділиться бажанням, щоб відгукнулося на акцію не менше 100 осіб. Адже у Тернополі при гематологічному відділенні Тернопільської дитячої міської лікарні відчутна потреба у крові.

– Онкохворі діти, що проходять курс хіміотерапії, постійно потребують переливання крові, – каже Ірина Бревко. – Для лікування дітей кров вони отримують з банку крові, але її потрібно повернути. Оскільки бракує донорів, то сьогодні у них є навіть борг крові.

Організатор додає, що акція є дуже необхідною і тому вона буде щорічною. Дата її проведення обрана неспроста, адже вона відбуватиметься тоді, коли усі діти очікують подарунків від святого Миколая. А донорська кров для онкохворих діток – найкращий подарунок.

Відповідальна за акцію  Христина Феркалюк розповіла про умови допомоги. Насамперед потрібно зателефонувати за номером 0976321391 та відповісти на 3 питання:  скільки вам років, вашу вагу та хвороби. Існують й два попередження: перед здачею крові 2 дні людина не повинна палити, вживати алкоголь і мати паспорт.

–  Якщо людина відповідає вище вказаним вимогам, я її реєструю, – додає Христина Феркалюк. – Коли назбирається певна кількість людей, разом ідемо у банк крові, де усі заповнюють анкету. Хочу зауважити, що кожен учасник може прийти і дізнатися, до якої саме дитини потрапила його кров.

До слова, сьогодні уже зареєстровано 18 донорів. Хто хоче долучитися до акції, може зателефонувати 0976321391, або дізнатися на сайті http://sich-zhinocha.org/

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі закликають «Врятувати дитині життя» та здати кров

  • 12:00 | 27.11.2012 о 12:00
    Permalink

    Організуйте прийом донорів в суботу – впевнена, що бажаючих збільшиться (більшість працює в приватних фірмах, де з вихідними днями сутужно)

  • 22:43 | 28.11.2012 о 22:43
    Permalink

    Вибачте пані але у суботу банк крові не працює. Та якщо ви не байдужа, то для вас працює у неділю. Реєструйтеся відведем.

Коментарі вимкнені.