Удар в серце «зрекошетив» у двері магазину

Через невдачу в особистому житті розлючений молодик розтрощив рукою скло вхідних дверей магазину. Інцидент трапився сьогодні, близько першої години ночі на бульварі Шевченка у Тернополі. За дві хвилини на місце пригоди прибув екіпаж групи затримання Державної служби охорони.

«Скло вхідних дверей було розбите, а неподалік на землі виднілися свіжі каплі крові, — розповідає молодший інспектор групи затримання Іван Срібний. — Обстеживши вулицю Чорновола, ми з напарником побачили молодого чоловіка. Той, побачивши міліцейський автомобіль, кинувся втікати. Підозрюваного наздогнали й затримали. Докази його причетності молодика  до нічної пригоди говорили самі за себе — права рука вся була порізана і закривавлена».

Затриманим виявився 20-річний місцевий житель. У своє оправдання він сказав, що на таких відчайдушний та водночас безглуздий крок він зважився через… своє розбите серце. Як з’ясувалося, відслуживши строкову службу в Збройний силах України та повернувшись додому, дізнався, що кохана дівчина покинула його. Будучи добряче п’яним розлютився і щосили вдарив у скло вхідних дверей магазину, повз який проходив.

Спершу працівники міліції доправили затриманого до лікарні швидкої допомоги, де йому надали медичну допомогу, зазначає інспектор зі зв’язків з громадськістю ВДСО при УМВС України в Тернопільській області Ігор Гуцул. А пізніше його чекав міськвідділ міліції.

Новини Тернополя “Погляд”

 

 

Коментарі вимкнені.