Відомому “барикадівцю” Олесю Донію пропонують балотуватися на Тернопіллі

“Погляд” зустрів Олеся Донія на фестивалі патріотичного духу “Бандерштат-2012” у Луцьку. Там голова мистецького об’єднання “Остання барикада” зізнався, що зараз перебуває у турі Західною Україною. 

Згодом, в соцмережах, Олесь дякував усім тим знайомим, завдяки яким його мандрівка була дуже насиченою та цікавою. Згадав він і тернополян: Олексія Кайду, Олександра Смика та Ігора Качмарського. Також був вражений кількістю учасників фестивалю на Тернопіллі “Дзвони Лемківщини”. “От би так всім українцям триматися свого коріння як то роблять лемки!”, – каже Олесь Доній.

Подорож була важка, зізнається Олесь Доній, адже доводилося спати по 3-4 години на добу. Політик встиг побувати у Львові, Тернополі, Стрию, під Монастириськом та у Луцьку, де на фестивалі “Бандерштат-2012” пригадав старий досвід ночівлі у наметах.

Олесь не приховує, що йому пропонують висуватися в різних областях, зокрема на Тернопіллі, Франківщині, у Києві. Але каже, що питання залишається лише в тому, чи готові насправді допомогти громадяни у фактично “народній кампанії”, тобто без коштів, лише на ентузіазмі і ідеї.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.