Він – мабуть, одне із найнещасніших малят у Тернополі, — волонтерка Лілія Мусіхіна

17 липня на вул. Пушкіна у Тернополі трапився вибух газу. Мама 7-річного Максима Лихолата намагалась покінчити із собою. Вона в психоневрологічній лікарні, жива. Однак Максимко та його тато сильно обгоріли. Тато помер на дев’ятий день після трагедії у реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги. Хлопчик зараз перебуває в реанімації дитячої обласної лікарні.

“Я вже в Києві, тому найближчим часом не побачу Максимка, не почую, як він говорить та співає (!), — пише у соцмережі волонтер Ліля Мусіхіна. — Так, Бодя, який ходить до нього щодня, розповідає, що малий виявився ще тим щебетуном!

Йому боляче і страшно, він – мабуть одне із найнещасніших малят у Тернополі, а може й у світі, а попри те шукає привід для радощів. Простягає ручки до відвідувачів, терпляче зносить усі процедури. Потрошку починає їсти.
Він одужає. Але попереду – довгий шлях, де чекає біль від звістки про втрату тата, яку ми навіть боїмось подумки озвучувати, про те, що мама у психлікарні і, швидше за все, він уже ніколи не буде з нею, бо вона становить для нього небезпеку… Тут впоратись допоможе, сподіваємось, психолог.
А ще – тривале лікування опіків і пластична операція, адже обличчя, як і голівка дитини, сильно обгоріли.

Бодя, який сам у нас пройшов крізь вогонь, каже, що його й досі мучать фантомні болі – час від часу, байдуже де і за яких обставин – його тіло наче знову і знову охоплює вогнем. Дитині, схоже теж доведеться із цим жити…
Поки що він і досі в реанімації, лікарі й досі чарують над ним.

А ми можемо підтримати його лише молитвою і коштами.
Наразі є близько 160 тисяч гривень, але цих грошей не вистачить на лікування та пластику. Тому змушені знову і знову звертатись до людей. Поки що я, як і всі ми, більше вірю в силу людських сердець, ніж в силу держави.

Всі чеки про попередні витрати у наявності.

Допомогти хлопчику ви можете, перерахувавши гроші на картку: 5169 3600 0097 5445 Малік Ірина”.

Коментарі вимкнені.