Студенти ТНТУ стали дипломованими фахівцями

Швидко пролетіли роки навчання для студентів, які здобували знання впродовж останніх чотирьох років у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Цьогоріч путівку у доросле професійне життя отримали понад тисячу випускників-бакалаврів ТНТУ.

Ми вітаємо випускників факультету інженерії машин, споруд та технологій (442 студенти денної та заочної форм навчання, серед яких — 36 отримали дипломи з відзнакою в т.ч. двоє іноземних студентів), випускників факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (233 студенти денної та заочної форм навчання, серед яких — 20 отримали дипломи з відзнакою в т.ч. один іноземний студент), випускників факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (293 студенти денної та заочної форм навчання, серед яких — 20 отримали дипломи з відзнакою), випускників факультет економіки та менеджменту (213 студентів денної та заочної форм навчання, серед яких — 28 отримали дипломи з відзнакою в т.ч. двоє іноземних студентів).

Бажаємо вам, шановні випускники, продовжувати постійно розвиватися, досягати поставлених цілей та вповні реалізувати свій професійний потенціал. Успіхів вам на життєвому шляху!

Коментарі вимкнені.