Владику Нестора шукають телефонні хулігани… із міліції?

Тернопільський Архієпископ УПЦ КП Нестор розповів про дивний дзвінок «із міліції» до його батьків у м.Підволочиськ. Чоловік, який представився майором одного із обласних управлінь міліції шукав “якогось-там архієпископа Нестора”. Трішки пізніше невідомий номер зателефонував і до владики, але в трубку лише помовчали, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на запис владики Нестора у Facebook.

«Веселинки з архієрейського життя». Саме так назвав свій коротенький допис архієпископ Нестор (Писик).

«Сьогодні до моїх батьків, які проживають в смт. Підволочиськ, зателефонував чоловік, представився “майор такий-то з Тернопільського обласного управління МВС” (думаю прізвище тут не потрібне). Питав “якогось-там архієпископа Нестора” (дослівна цитата) до телефону (чомусь він був впевнений, що я проживаю в Підволочиську), а коли це виявилось неможливим, спитав мій мобільний. Сказав що я подав якусь заяву і він хоче зі мною поспілкуватись. Це було в першій половині дня, досі ніхто до мене з міліції не звертався (якщо не рахувати дзвінка з прихованого номера в 12:37, коли просто помовчали в трубку). Я взнавав, людина з таким прізвищем дійсно працює в обласній міліції. Ніяких заяв на моїй пам’яті я їм не подавав. В результаті маємо налякану маму, яка не знає що робиться, і відсутність будь-якої інформації. І як на це все реагувати?..», – описує свої заочні взаємостосунки з «українською міліцією» православний архієрей.

Ознайомившись із такою новиною «друзі на Фейсбуку» також прокоментували цю «новину»:

Так митрополит Антоній Махота написав «суровые будни настали…за ними другие прийдут. А якщо без жартів Владико (а здоров’я батьків то не жарт) офіційний лист на ім’я керівника СБУ в Тернопільської обл. і начальника УМВС в Терн обл. Нехай шукають то їхня справа».

Щоправда пізніше архієпископ Нестор припустив, що не виключає чийогось злого жарту, але до кінця у цьому не впевнений бо «Може і міліціонер. Він питав маму чи можна до мене звертатись не “владико”, а по імені-побатькові. Поки що я таку принциповість в ігноруванні сану зустрічав тільки у співробітників МВС. Шукаєм далі».

Коментарі вимкнені.