Випуск у Тернополі -2013: неймовірні дівчата та хлопці (фоторепортаж)

1 червня у Тернополі проходить Свято випускників.  Почалося святкове дійство о 16.30 біля Тернопільського ставу.

Більше 1500 випускників пройшли Парадом від Надставної церкви до стадіону.  Колону, як зазвичай, очолило керівництво міської ради – це Сергій Надал, Ольга Похиляк, Ігор Турський та інші. За ними йшли випускники, які за підсумками навчання та державної підсумкової атестації нагороджені золотими та срібними медалями.

А святкову колону супроводжували муніципальний духовий колектив «Оркестра Волі», духовий оркестр Тернопільського військового гарнізону та ансамбль мажореток ПК «Березіль».

Протягом ходи до параду приєднувались ті, хто не встиг або просто не хотів мокнути під дощем. І хоча було мокро, настрій у школярів був гарний. Як ділились враженнями діти, добре, що свято відбуватиметься не у приміщення, як раніше планувалось. 

Найактивнішою школою під час ходи була №18, яка майже безперестанку викрикувала назву своєї школи та “Слава Україні”. Інші школи намагались не відставати.

Сукні – рожеві, червоні, білі, голубі.. очі розбігаються від барв. Майже усі красуні  мають професійний макіяж та налаковані зачіски. Підбори… і прості балетки. Але не обійшлось і без проблем – одна випускниця на високих підборах підвернула ногу.

Шлях від ставу до стадіону випускники майже пробігли через дощ – вклались у 35 хвилин.

Через це чимало дівчат натерло мозолі, але надіємось це не зіпсує їм свята. Адже їх ще чекає ніч святкування та обов’язкова зустріч сонця.

Коментарі вимкнені.