Як тернополян дурять та економлять на них гроші

Щоденно до штабу «Правого Сектора» звертаються тернополяни із зауваженнями та скаргами на роботу комунальних служб міста. Зокрема нещодавно надійшло звернення від мешканців мікрорайонів «Східний» та «Дружба» про періодичне відключення централізованого опалення в багатоквартирних будинках в цих мікрорайонах в нічний час.

Так, мешканці звертають особливу увагу на те, що в період з 01:00 до 05:00 батареї є майже холодними , і тепло в повному обсязі поступає в помешкання тернополян лише над ранок.

Зробивши детальний аналіз законодавства у цій сфері , а також керуючись п.п.24 ,27,29,31,36,38 Постанови КМУ «Про затвердження Правил користування тепловою енергією» від 3 жовтня 2007 р. N 1198 , ст.16 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», п.п.3,29,підпункту 16 п.32 Постанови КМУ « Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 21 липня 2005 р. N 630, Постановою КМУ «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» від 17 лютого 2010 р. N 151 , Тернопільський «Правий Сектор» рекомендує тернополянам звертатись до підприємства, яке є надавачем послуг з теплопостачання із вимогою про перерахунок розміру плати за надані не в повному обсязі послуги. Це є законне право громадян-користувачів житлово-комунальних послуг, гарантоване державою та прописане в законодавстві.

Коментарі вимкнені.