Як зміниться розклад руху потягів через Тернопіль (графік)

З 27 травня в Україні новий графік руху потягів. У зв’язку зі збитковістю та переходом до нової схеми пасажирських перевезень у новому графіку скасовано низку поїздів. Зокрема і тих, що курсують через Тернопіль: Трускавець-Харків, Тернопіль-Харків. Також змінено час курсування поїздів Трускавець-Київ та Ужгород-Київ.

27 травня опівночі на залізничному транспорті України буде введено новий графік руху поїздів. Зокрема, скасовують поїзди, що курсують через Тернопіль: 116-115 Трускавець-Харків та 350-349 Тернопіль-Харків. Зміниться й курсування поїзда Дніпропетровськ-Трускавець, згідно з новим графіком з 27 травня це буде поїзд з сполученням Дніпропетровськ – Львів, – повідомляє TV-4.

– Деякі зміни відбулися в графіку руху поїзда 49-50 Трускавець-Київ, який на даний час відправляється з Тернополя о 22:26 і прибуває у Київ – о 6-й ранку. Згідно з новим графіком цей поїзд буде відправлятися з Тернополя в 01:37 і прибувати у Київ о 9:12 ранку, – розповів заступник начальника вокзалу станції Тернопіль Ігор Петрик.

Поїзд Ужгород-Київ, який наразі з Тернополя виїжджає о 01:47 і прибуває в Київ – о 09:25, згідно з новим графіком руху потягів, з 27 травня, вирушатиме з Тернополя вісімнадцять хвилин по опівночі і прибуватиме в Київ о 07:41.

– По інших поїздах значних змін немає, тобто відхилення – кілька хвилин від діючого графіку. Це суттєво не вплине на пасажирів, – переконує пан Петрик.

Новий графік руху розробили з урахуванням введення швидкісних потягів.

– Що стосується поїзда швидкісного, з сполученням Київ-Львів. То він відправляється із Львова о сьомій ранку і в Київ прибуває об 11:55. Зворотньо із Києва цей поїзд відправляється о 18:20 і прибуває у Львів о 23:15, – каже Ігор Петрик.

Вартість квитка на швидкісний потяг з сполученням Київ-Львів першого класу – 521 гривня, другого класу – 337 гривень. В порівнянні вартість квитка в купейному вагоні потяга зі сполученням Тернопіль-Київ – 150.

-1 thoughts on “Як зміниться розклад руху потягів через Тернопіль (графік)

  • 15:10 | 23.05.2012 о 15:10
    Permalink

    Ну а то чо так має бути??? Як до Шенкилевича буду їздив??? Вшьо пропало…

Коментарі вимкнені.