Які трюки сподобалися Чубаку у Топільче, та як билися хлопці зі спортивного клубу «Скілур» (фото)

15 вересня у Тернополі відкрили «Осередок здорового дозвілля». Популярні зараз в Тернополі турнікмени, заступник начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, дівчата на роликах, а також хлопці, котрі займаються панкратіоном, показували тут свої найкращі трюки.

В осередку, для тих тернопільських школярів, котрі опановують популярний серед молоді Street workout, виріс цілий «рай». Адже перекладини, драбини та бруси встановлені за особливими кресленнями – спеціально для турнікменів. Не кожне місто України може похвалитися таким комплексом для занять цим модним – навіть не спортом – мистецтвом.

Звичайно ж, тут одразу провели невеличке змагання, а також – показові виступи. Задля цього з Києва приїхав спеціальний гість – Іван Козачок. Він у складі команди Workout нещодавно став переможцем шоу «Україна має талант». Хлопець зізнався, що уже не вперше в Тернополі, завжди приїжджає сюди з радістю і йому приємно, що наші турнікмени розвиваються надзвичайно швидко.

Ще б пак, хлопці таке показали на відкритті «Осередку здорового дозвілля», що серед глядачів тільки й чутно було вигуки на кшталт «Ухти!», «Та ти шо!», «Ого-го!». Присутній в цей час на майданчику власник «Подолян» Василь Чубак, з чималим інтересом слідкував за виступом турнікменів, жваво аплодував після кожного трюку, а коли хлопці показували один із найважчих номерів, де один – висить на руках, а інший – чіпляється до нього, то Василь Чубак мало шо не присвистував від захоплення.

Не «пасли задніх» під час відкриття осередку і хлопці зі спортивного клубу «Скілур». Вони постійно проводили розминки на матах, котрі встановили прямісінько біля входу на майданчик. Попри прохолодну погоду, хлопці були босі та у футболках. А два брати Аркуші, один із яких – Тарас, є тренером клубу, вирізнялися з-поміж інших білим та синім костюмами. Коли ж «Скілур» розпочав показові контактні двобої – панкратіон, то двоє із бійців переодягнулися у кімоно. Брати не переодягалися,та показали захопливий двобій під енергійну музику.

Вразив багатьох присутніх і виступ спортивних «фігурових» дівчат на чолі із заступником начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Оленою Родько. Жінка пояснила присутнім, що лише своїми особистими справами можна показати молоді приклад здорового проведення дозвілля та любові до спорту. Аеробіка під музику тривала не надто довго, але акробатичні трюки у виконанні найменшої спортсменки цього дня не залишили байдужими нікого. 

Якою рисою характеру “блиснув” міський голова Тернополя – читайте згодом на нашому сайті. 

Люба Вовк, фото Володимира Явнича, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.