Вечірка для своїх: рік тому тернопільська молодь заснувала «Файне місто» (фото)

Тернопільська молодіжна організація «Файне місто» рік тому, 16 вересня, на першій прес-конференції оголосила про заснування молодіжної організації. Тоді активістів було близько 10, сьогодні ж – дійсних членів є 71. На черзі ще декілька десятків молодих тернополян, які бажають долучитися до громадської діяльності.

На прес-конференції до року заснування були присутні голова молодіжної організації «Файне місто» та керівники відділів.

–       Все починалось із загального розуміння, «що ж таке громадські об’єднання, як їх створювати», – розповідає про початок діяльності Рустам Ергешов. –  Навчання, наполеглива праця, натхнення – все це спонукало до бажання щось змінювати і, власне, створення молодіжної організації.

Він же зазначає, що спочатку було навіть важко збиратися усім активістам, адже більшість членів «ФМ» є студенти – у них сесії, модулі, екзамени. Проте саме розуміння мети привело усіх на правильний шлях до розвитку.

–       Вже через місяць після офіційного проголошення заснування у нас була розроблена структура організації та втілений перший проект, – додає Рустам Ергешов.

Для чого ми тут?

–       Цікаві квести, розважальні вечірки, інтелектуальні ігри, флешмоби, благодійні акції, навчальні семінари, практичні конференції  – саме вони стали початком втілення амбіцій, даючи користь і задоволення молоді. Усі ці проекти створювались молоддю для молоді, – каже голова «ФМ».

До ФМ, за словами членів організації, приходить молодь із різних причин. Зокрема, щоб реалізувати себе, знайти більше друзів та працювати у громадському напрямі. Адже уже подібні мрії втілювалися, коли учасники «Файного міста» брали участь у освітніх проектах (ВПШ, ГАУ, ШГА), вони ставали керівниками акцій, волонтерами, депутатами молодіжної ВРУ, і т.д. Цей список можна продовжити…

–       Нас стає більше, адже команда «Файного міста»  – це дружнє середовище, – зазначає Рустам Ергешов. – Можливість самореалізуватись, стати керівником власного проекту, це неоціненний досвід у громадському житті, цінний навчальний та практичний досвід.

Тому, сьогодні велика кількість учасників говорить про те, що тут знаходять друзів, тут молоді люди зможуть самоорганізовуватися та втілювати мрії.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.