За місяць з Тернополя можна буде полетіти у Крим та Рим

Літаки з Тернополя літатимуть у Київ, Крим, Стамбул і навіть до Риму. Станеться це вже у серпні-вересні цього року. Про це повідомив голова ОДА Валентин Хоптян.

– Я мав зустріч з віце-прем’єром Борисом Колесніковим, де ми домовились, що «полоса» в Тернополі – одна з кращих не тільки в Західній, але й в центральній Україні, звичайно, за винятком столиці нашої держави і Львова, де збудували аеропорт до Євро-2012, – каже Валентин Антонович. – Приємно, що знайшлися спонсори, ми проплатили за ліцензію і з вчорашнього дня (16-07, – прим. автора) аеропорт почав діяти.

Керівник області розповів також, що обладнання для митного контролю за символічну плату – 1 грн. – передав тернопільському аеропорту його колега – харківський губернатор Михайло Добкін.

– Директор тернопільського аеропорту за власні кошти купив світильники, – продовжує пан Хоптян. – Думаю, що Василь Васильович з «Ватри», як людина, що має державницьку позицію, долучиться до цього (Василь Щиренко – ген. директор корпорації «Ватра», – прим. авт.), і вже найближчим часом ми освітлимо дорогу від аеропорта до круга в Тернополі.

Перший рейс, який запланував чільник краю на серпень-вересень, буде у Стамбул. Не виключає В.Хоптян, що раз на десять днів тернополяни літатимуть до Італії, де так багато наших земляків. «Регулярні рейси відбуватимуться до Криму і Києва», – тішиться думкою романтичний губернатор. Згодом Тернопільщина перейме досвід провідних летовищ України, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення за океан.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “За місяць з Тернополя можна буде полетіти у Крим та Рим

  • 10:01 | 18.07.2012 о 10:01
    Permalink

    Все дуже добре,але мені здається,що рейси до Кракова була також непагана ідея.

  • 16:09 | 18.07.2012 о 16:09
    Permalink

    Цікаво, чи надовго це буде. Таке було 2 роки назад і загуло 🙁

Коментарі вимкнені.