Зекономлені на міліції кошти Тернопіль витратить на прапор Ради Європи

Тернопільська міськрада визнала роботу міської міліції 9 травня цього року незадовільною та тимчасово призупинила фінансування програми «Правопорядок». Того ж дня міськрада ухвалила рішення про використання прапора Ради Європи під час урочистих заходів на території міста.

“>Депутати вирішили підтримати євроінтеграційний курс України.

Відповідне рішення було прийнято на сесії в четвер, 6 червня.

Попередньо депутати заслухали інформацію начальника Тернопільського міськвідділу управління МВС України в області Олександра Хілюка та прокурора міста Віталія Сідорова про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території облцентру, а також щодо дій правоохоронних органів 9 травня у Старому парку.

Взявши інформацію доповідачів до відома, роботу правоохоронних органів 9 травня 2013 року в Старому парку Тернополя визнали незадовільною.

Окрім того, депутати створили комісію за участю постійної комісії міськради з питань контролю за використанням комунального майна для оцінки ефективності використання приміщень, які надані в безоплатне користування правоохоронним органам.

Також місцеві обранці закликали керівництво міськвідділу міліції та прокурора Тернополя належно розслідувати кримінальне провадження за фактами побиття депутатів 9 травня. При цьому у рішенні зазначено, що у випадку неналежного розгляду скарг і розслідування справи буде винесено на розгляд міської ради питання про виключення зі складу виконавчого комітету Олександра Хілюка.

Того ж дня на сесії міськради було також прийнято рішення про використання прапора Ради Європи під час урочистих заходів на території міста Тернопіль. Таким чином депутати вирішили “підтримати євроінтеграційний курс України”. Одразу після прийняття відповідного рішення прапор Ради Європи вивісили перед міською радою.

Також місцеві обранці рекомендували керівникам підприємств, установ та організацій Тернополя вивішувати прапор Ради Європи під час урочистостей і на своїх будівлях.

Як відомо, 9 травня у Тернополі у Парку слави під час акції прихильників Компартії України «Парад переможців» сталося зіткнення між правоохоронцями, які захищали прихильників КПУ та народними депутатами від ВО «Свобода».

11 найбільш активних учасників протистояння з правоохоронними органами затримали.

За фактом грубого порушення громадського порядку під час святкування Дня Перемоги у Тернополі було відкрито кримінальне провадження.

Восьми представникам ВО «Свобода», які брали участь у сутичках, суд призначив 5 діб адмінарешту. Ще одному – 3 доби, а двом прихильникам молодіжної організації «Сокіл» присуджено сплатити по 250 грн штрафу.

Нагадємо, раніше суд заборонив Тернопільській облраді вивішувати біля будівлі ради червоно-чорний прапор.

Zik.


Коментарі вимкнені.