Журналіст сайту «Терополян» налякався повішеного фартуха

Навіяно заголовками статей «На пам’ятник Данилу Галицькому повісили фартуха».

Зізнаюсь, піймав себе на думці, що уявив, як начепили на великого короля не вбрання, а лінчували когось на ім’я «фартУХ», пише журналіст порталу Тернополяни

Останні кілька тижнів журналістське середовище, політикум та громадський сектор Тернополя серйозно стурбований наростаючим рівнем цинізму та чорним піаром.

По-черзі у ЗМІ про різних непов’язаних та навіть конкуруючих між собою політиків, активістів, керівників несподівано викладаються різноманітні смажені «факти» та так звані «аналітичні роздуми». Причому робиться це не завжди професійно, але вишукано, цинічно і виключно анонімно. Для цього з’явилось навіть кілька нових анонімних інтернет-ресурсів та надрукована «правдива» газета. І це ще не почались місцеві вибори! Що ж буде під час виборчої кампанії?

Дісталось і Віктору Шумаді, і Тарасу Пастуху, і Степану Барні, і Петру Ландяку, і Роману Заставному, і багатьом іншим.

Хтось оцінює це як закономірний процес, хтось шокований, а хтось, як я, почав посипати голову попелом і казати «до чого ми дійшли?». Але згодом поставив собі та колегам по цеху питання: А хто це «ми»? Давайте зізнаємось хто з нас і навіщо настільки опустив моральну планку і перейшов на огидний чорний піар?

І як не дивно, ниточки усіх моїх кількатижневих «розслідувань» та дискусій з колегами, політиками ведуть до однієї команди чи то навіть особи.

Нею виявилась відома, але скритна в середовищі медійників людина, вірний солдат найнаціоналістичного мера в Україні та ще й народний обранець – Юрій «ФартУХ».

Складається враження, що ця особа зацікавлена, щоб усі політики й активісти сварилися між собою, а «проффесіонал» «ФартУХ» чи то за великі гроші замовника, чи то для власного задоволення – по-черзі і без будь-яких моральних обмежень «мокає в багнюку» різних публічних осіб, зіштовхуючи їх між собою.

Можливо це така новітня стратегія політичної боротьби? Назвати її можна «Збий льотчика ще до того як він вирішив стати льотчиком». І полягає вона у тому, щоб у тернополян сформувалось враження, що вони взагалі не мають вибору, що усі брехуни, усі аморальні, усі нечисті на руку. І на фоні тотальної зневіри бабусі-дідусі дисципліновано підтримали на виборах «сильного господарника» Сергія.

Закликаю політиків, активістів, журналістів та звичайних тернополян від сьогодні значну увагу приділяти чоловіку, котрий вирішив, що йому дозволено грати без правил почуттями людей – Юрію «ФартУХу». Чоловік вирішив, що зможе вільно «грати» усіх кого забажає окрім боса? Тож давайте і ми разом його «покохаємо».

Коментарі вимкнені.