“Злийте бензин і дайте тим, хто їде на Київ”, – тернополян обурює поведінка шалених водіїв

3 грудня, 21.15, поволі підхожу з вул.Крушельницької до тунелю під залізничним мостом. Чую ще здалеку, що в районі “Старого млина” надзвичайно голосно та пронизливо клаксонять автомобілі. Розумію, що там не затор, а “патріоти”-автомобілісти, які ганяють містом вже не перший день (вірніше вечір).

Спочатку втішилася, адже такі колони машин, обвішаних прапорами, підіймають настрій, бойовий дух, викликають посмішку… Але не цього разу. Надто багато шуму здіймалося. Побоялася заходити в тунель, адже там звук завжди гучніший. Але зайшла. Якраз коли туди в’їжджала колона. Нарахувала близько 15 автівок. Але мети їхньої вечірньої (вже майже нічної) вилазки не зрозуміла. Одне діло, коли водій-патріот сигналить, проїжджаючи повз зупинку громадського транспорту, аби висловити людям свою підтримку. Інша справа, коли містом “носяться” машини, з вікон та люків яких висовуються дівчата і не боячись холодного вітру в обличчя, не боячись випасти на черговому повороті, пищать, кричать, галасують…

Як виявилося, я не одна така, хто не розуміє суті цієї “акції” автомобілістів. В соцмережах, зкрема в групі Від Тарнополя до Тернополя, люди обурюються через шум, який здіймають ці шалені “гонщики”. Дехто каже, що клаксони будять дітей. Інші ж зазначають, що ці машини їздять у пізню годину. На такі обурення дехто закидає, що тишу треба шукати в Тайзі…

Ігор Тирчак: Хочу звернутися до хлопак, якi щовечора ганяють по Тернополю на авто з прапорами i сигналять. На**га ви це робите?! Задля розваги?! Чи щоб розбудити малечу? Хочете допомогти Майдану, злийте бензин і дайте тим, хто їде на Київ, не займайтесь фі**ею!

Алена Ференц Вчора о 22:10 були на Новому Світі… Через таких як ви, решті здається, що в Європу рано, хлопаки!

Ігор Бистрий Якби всі виходили на майдан то не було б потреби їздити і сигналити по місту і закликати людей до всеукраїнського страйку. А кому в 21,00 мішає спати євромайдан-тайга, там тихо

Алена Ференц Називайте все своїми іменами! Це був на страйк, а вєсєлуха нічна!

Іра Невінська Це було круто, меін сподобалось..!))))

Anton Dolinskyy Ні це не веселуха ніяка… Ми їздили до 10.30 і все…. Ми лише хочемо щоб ви не були байдужими. І вийшли на майдан….

Anton Dolinskyy Добре тоді давайте ми Організатори Smotra Trnonil. Тоді ми будемо лише їздити до 21.00 , але є багато не адекватних яких ми не можемо контролювати….

Богдан Гайдамаха люди хоть чимось намагаються підтримати народ. А вам завжди не догодиш .

Бодя Бутрин яких ночах ти ачьом???????22:30 вже ніхто несигналив просто…

Anton Dolinskyy я Виношу свої вибачення перед вами від Smotru Ternopil. І матимемо на увазі.

Ваня Пришляк i’здити можна вдень i з розумом,а не ганяти i пiдрiзати машини.проявляти ёвропейську культуру треба!я тоже водiй,але такого не розумiю.

Нагадаємо, голова ГО “Дорожній контроль Тернопіль” Віталій Крутиголова раніше зазначав “Погляду”, що цивілізовані автомобілісти об’єднуються у автоколони, та вони рахуються з інтересами інших людей і не створюють стільки шуму у вечірній час. Натомість інші водії, які самостійно організовуються в такі колони, часто порушують правила дорожнього руху.

Начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський повідомив “Погляду”, що жодних скарг від мешканців не надходило, тому ДАІ нічого не займається пошуками водіїв з прапорами на машинах, які порушують громадський спокій.

В міліції також повідомляють, що тернополяни не зверталися до них зі скаргами на водіїв, які начебто порушуть громадський порядок.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.