Комуністи у Тернополі жалілись на фашистів та Пласт

9 липня в приміщенні Тернопільського обласного комітету Комуністичної партії України відбувся «круглий стіл» на тему «Проблеми молодіжного руху та участь молоді в політичному житті в Західних регіонахУкраїни».До Тернополя з`їхались представники різних молодіжних організацій, в основному ЛКСМУ, західної України.

Роботу молодіжного форуму розпочав 1-й секретар Тернопільського МК КПУ Веніамін Прошкін. В своїй доповіді він розповів молодим людям про молодіжні організації західного регіону, їх цілі та завдання, про ту загрозу, яку несе за собою поширення фашистських настроїв серед молоді Галичини. Веніамін Володимирович підкреслив, що в поширенні «фашизації» суспільства винна саме діюча капіталістична влада, і що фашизм вигідний як провладним партіям, так і так званій «опозиції».

Після доповіді за столом розгорілась справжня дискусія. Представники різних областей розповідали про ті специфічні проблеми, з якими стикається молодь саме в їхніх регіонах, шляхи їх вирішення, невдачі  та досягнення.

Другий секретар Івано-Франківського Обкому комсомолу, член ЦК комсомолу Ігор Міглачов розповів, що в Івано-Франківську на молодіжні організації виділяється 220 тисяч гривень. Отримати молоді ці кошти дуже важко, а організаціям з «лівою» направленістю взагалі неможливо. Для прикладу він розповів, що організація «Пласт» не дивлячись на те, що має багато грантів та спонсорів, отримує окремим рядком бюджету 80 тисяч гривень. За літо звозять молодь у 5-10 таборів та нав`язують їм свою ідеологію.

2-й секретар Рівенського ОК ЛКСМУ Тарас Вітрук поділився з присутніми, як комсомольці Рівенської області проводять «маївки» та постійно збирають молодь, організовуючи вікторину «Що? Де? Коли?».

Юлія Фесюк та Оля Івануць розповіли, як в наш час нелегко здобувати освіту студентській молоді і яка перспектива чекає молодих людей після закінчення вищих учбових закладів.

Тернопільські комуністи Наталія Синяк, Надія Жук та Іван Теміцький заявили про те, що влада Тернополя дбає тільки про “просвободівські” молодіжні організації, забуваючи про інших молодих тернополян.

Перед присутніми ще виступали: Сергій Телех з Львівської області, Анатолій Кирилюк та Олег Гнатківський з Скала-Подільська, Петро Гучак з смт.Микулинці та багато інших учасників «круглого столу».

Серед почесних гостей форуму була голова Ветеранської організації Тернополя Ольга Артемівна Старченко. Вона провела для молодих людей справжній «урок мужності», де розповіла, як комсомольці разом з своїми старшими товаришами здобували перемогу у часи Великої Вітчизняної війни та приймали активну участь у розбудові держави у післявоєнні роки.

Ще одним почесним гостем та співорганізатором «круглого столу» була голова Тернопільської обласної організації Союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Любов Олексіївна Паразінська. Вона говорила про той внесок, який робить жіноча організація для розвитку молоді. Вона розповіла присутнім про зустрічі з молоддю, які постійно проводять жінки організації та конкурс «Таланти багатодітної родини», який вже багато років проводить ВСЖТ, даючи можливість молоді розвинути свої таланти.

Підсумок «круглого столу» підвів 1-й секретар Тернопільського обласного комітету КПУ Василь Адольфович Паразінський. Він розповів молоді які цілі і завдання ставить Комуністична партія перед  молоддю, згадав, як колись в радянські часи керував комсомольською організацією та приймав участь в різноманітних комсомольських загонах. Василь Адольфович подякував учасникам форуму за те, що вони прийняли в ньому участь.

По закінченню «круглого столу» на молодих людей чекав обід, катання на катері та екскурсія містом. Вони запросили один одного на заходи, які плануються в їхніх регіонах та пообіцяли, що подібні зустрічі комсомольці будуть проводити ще неодноразово, – повідомляє  Коминформ-UA.

-1 thoughts on “Комуністи у Тернополі жалілись на фашистів та Пласт

 • 09:48 | 11.07.2013 о 09:48
  Permalink

  Молодці комуністи та комсомольці! Вже давно потрібно цю “свободівську” владу на західній Україні міняти.

 • 08:05 | 12.07.2013 о 08:05
  Permalink

  С поляками всё стало на свои места! А как быть с нашими жертвами, которых ублюдки с оун-упа убили? Стоило бы весь западный регион обьявить как виновным в преступлении против человечества и заставить десять поколений возьмещать моральный и экономический ущерб. Со всей Украины надо собрать западенских ублюдков и выгнать на западную. Это дерьмо должно быть проклято всеми людьми!

  • 10:41 | 12.07.2013 о 10:41
   Permalink

   сам ти “ублюдок”. мало того, що тут патякаєш чужою мовою, ти і є рабом чужого народу – москалів. краще б історію прочитав справжню, країнською мовою про ОУН-УПА… може хоч щось би зрозумів

 • 12:58 | 12.07.2013 о 12:58
  Permalink

  Дійсно, про злочинніст оун-упа потрібно почитати саме українських авторів та саме українською мовою. Мирослава Бердник чудово описала бандерівські злочини в своїх книжках. Читайте!

  • 20:32 | 12.07.2013 о 20:32
   Permalink

   “Бердник отримала від КПУ, започатковану цією партією Премію імені Ярослава Галана. Премію було присуджено з формулюванням «за створення циклу публіцистичних статей та книги „Пешки в чужой игре“, в яких викривається антинародна сутність українського буржуазного націоналізму”” – у даному випадку мова не має значення.виродки бувають і україномовні.

Коментарі вимкнені.