У Тернополі триває конкурс найнесподіваніших промо-роликів

З метою створення позитивного іміджу нашого міста міська рада спільно з фондом імені В.Лучаковського оголосила конкурс на кращий промо-ролик “Файне місто Тернопіль”.

“Ми запрошуємо до співпраці всіх професіоналів та аматорів. Мета конкурсу -якомога позитивніше показати наше місто, його наймальовничіші куточки. Хочемо вибрати найкраще відео, яке в подальшому зможемо використати для подання інформації про наше місто. Триватиме він упродовж декількох місяців для того, аби до вересня завершити всі роботи із запланованої цьогорічної реконструкції. Хочемо, щоб це відео було показано у вигляді змонтованих роликів. Окрім того, всі відеороботи будуть розміщені у соцмережах, тому всі бажаючі зможуть їх переглянути. Це також сприятиме популяризації Тернополя. Переможець отримає грошову премію у розмірі 8 тисяч гривень. Це перший етап промоції міста. Другий – це проведення конкурсу на кращий туристичний логотип Тернополя”, – розповів міський голова Сергій Надал

Оцінюватиме роботи журі, до якого увійдуть Юрко Зелений, Сергій Притула, Тарас Демкура, Михайло Гросуляк, Ігор Гірчак.

Свої роботи можна надсилати до 31 серпня. Тривалість ролика повинна становити 3-5 хвилин. Детальніші умови конкурсу і електронну скриньку, куди треба надсилати відео, можна знайти на сайті molod.te.ua. Інтернет-голосування триватиме 1-15 вересня, переможця оголосять 20 вересня. Ролики можна знімати за допомогою будь-якої техніки, яка є доступною, адже члени журі оцінюватимуть насамперед зміст і креативність сюжету.

Начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик зазначив, що невдовзі до Дня міста стартуватиме конкурс на кращу футболку з логотипом міста. Призовий фонд становить 3000 гривень, а 20 футболок із найкращими логотипамивиготовлять і покажутьтернополянам. “Готуючи програму святкування до Дня міста, ми будемо показувати сюжети про тернополян, які в минулому досягли значних успіхів. Проморолики транслюватимуться на багатьох телеканалах”, – додав Олександр Смик.

Яніна Чайківська

Коментарі вимкнені.