«Михайлик шукає роботу», «Як рідня Головка людей труїть» – у Підволочиську вийшла газета з “правдою” про Михайла Головка

На Тернопільщині розповсюджують наклади невідомого бюлетеня спрямованого проти кандидата-мажоритарника Михайла Головка.
У ніч з 16 на 17 жовтня в багатоквартирних будинках Підволочиського району,округ № 164, Збараж, невідомі вночі залишили незвичний «подарунок». Хтось розповсюдив так званий інформаційний бюлетень головним «героєм» статей якого був кандидат від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Вже вранці мешканці могли читати не досить приємні факти щодо даного кандидата. У матеріалах під назвою «Де ж справжній Михайло Головко?», «Михайлик шукає роботу», «Як рідня Головка людей труїть», розповідається та поливається брудом даного кандидата. Тут згадано не лише самого політика, але й його батьків та рідне село.

У вихідних даних вказано, що інформаційний бюлетень «Тернопільщина за чесні вибори. Погляд зблизька» вийшов тиражем у 1950 примірників. Віддруковано у невідомому видавництві «Тернопільщина».

Це не вперше на даному окрузі поширюються видання спрямовані проти кандидатів-мажоритарників, зокрема «Рух за визволення Тернопільщини» поширював газети проти кандидата Володимира Клименка. Проте вперше на окрузі поширюються видання невідомими особами з неправдивими вихідними даними.

 

 

-1 thoughts on “«Михайлик шукає роботу», «Як рідня Головка людей труїть» – у Підволочиську вийшла газета з “правдою” про Михайла Головка

  • 23:49 | 19.10.2012 о 23:49
    Permalink

    у хлопця з бітою очі карі… певно газету робили якісь тлумаки… брехня брехньою поганяє)

Коментарі вимкнені.