Прихильник “Свободи” попросив Олексія Кайду не втрачати людядності під час виборів

Прихильник ВО “Свобода” звернувся з особистим зверненням до Олексія Кайди з проханням не втрачати “елементарної людяності”, якщо він хоче зберегти до себе довіру, як до порядної людини. Подаємо текст без змін.
 ОСОБИСТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ОЛЕКСІЯ КАЙДИ!

Я неодноразово висловлював свою щиру повагу до Вас і тих представників ВО”СВОБОДА”, яких знаю особисто, тому що Вами багато чого доведено не тільки обіцянками і гаслами, а саме, власними вчинками!
Однак, якщо передвиборча боротьба доходить до використання неправдивої інформації, або, як в народі кажуть: “поливання брудом” і змушує батьків Вашого опонента в такій формі відстоювати честь і гідність свого сина, якого я знаю чимало років – це вже говорить про виявлення власної невпевненості в перемозі, або втрату особистої гідності (у що навіть не хочу вірити)!
Як на мене, пане Олексію, Ви і Тарас Пастух в такий важкий час, мали б бути в одній обоймі, оскільки, одна надія і віра в перемогу, яка ще є в УКРАЇНЦІВ – це ЄДНІСТЬ і СИЛА ДУХУ!!! Однак, якщо вже йдете різними стежками, то ДУЖЕ ВАС ЩИРО ПРОШУ – НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЕЛЕМЕНТАРНОЇ ЛЮДЯНОСТІ І НЕ РУЙНУЙТЕ ДОВІРУ ДО ВАС, ЯК ДО ПОРЯДНОЇ ЛЮДИНИ!!!
Невже наших сьогоднішніх “гетьманів” історія так нічого і не навчила…

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=814563195280351&id=100001800334756

Пост з’явився у відповідь на оприлюднене раніше відео батьків іншого кандидата від Тернополя Тараса Пастуха, у якому вони просили Олексія Кайду боротися чесно, нерозповсюджувати неправдивої інформації, припинити нечесну боротьбу проти їхнього сина, який зараз перебуває на війні, поблизу Дебальцево Донецької області.
Посилання на звернення.
Нагадаємо, сьогодні було спростовано чутки про те, що Тарас Пастух насправді не воює. Зокрема волонтери, які підтримують 128 гірсько-піхотну бригаду, де служить Пастух, підтвердили, що він дійсно перебуває поблизу Дебальцево Донецької області. 

-1 thoughts on “Прихильник “Свободи” попросив Олексія Кайду не втрачати людядності під час виборів

  • 23:57 | 23.10.2014 о 23:57
    Permalink

    Команда кандидата в народні депутати О.Кайди відповіла піарникам Т.Пастуха на неправдиву інформацію, яку ті поширили в ЗМІ.

    Йдеться про заяву, що ніби-то Кайда розповсюджував неправдиву інформацію про Пастуха. Насправді, як доводить запис прямого ефіру, нічого подібного не було.
    https://www.youtube.com/watch?v=Xlk-gVztJ0Y&feature=youtu.be

Коментарі вимкнені.