Регіонали на Тернопільщині “спустошили” банк

Протягом останніх місяців багатолітній керівник тернопільської філії “Укрексімбанку” Ігор Бобчук переважно перебуває на лікарняному. Не виключено, що причиною цього є пропозиція центрального офісу звільнити займану посаду, – пише За Збручем. Розповідають, що пан Бобчук покладав надії на успішну кампанію до парламенту одного з найбільших позичальників тернопільської філії, який володіє найбільшим торгівельним центром на БАМі з ковзанкою та стриптиз-баром. Однак не судилося і тепер загроза звільнення стала явною.

Цікаво, що Бобчук, який працює на посаді більше 10 років, для місцевих “регіоналів” є своїм. На місцевих виборах 2010 року він балотувався за списком сателіта Партії Регіонів – партії промисловців і підприємців Анатолія Кінаха. Очевидно, проблема не вполітиці, а фінансах. А вони ….співають романси. Кажуть, у Києві виникли обгрунтовані претензіі щодо діяльності Тернопільської філії, зокрема великої кількості проблемних кредитів на десятки мільйонів гривень.

Таким чином, “Укрексімбанк” може стати третьою філією держбанку на Тернопільщині, де в останній час відбулася заміна керівництва. Раніше “Ощадбанк” очолив колишній керуючий проблемного “Промінвестбанку” Ярослав Соляр, а нещодавно посади керівника філії державного “Укргазбанку” позбувся депутат міськради від “Свободи” Віктор Паньків.

Коментарі вимкнені.