До бюджетів тергромад Тернопільщини з початку року надійшло 479 млн грн єдиного податку

Упродовж січня-квітня цього року представники бізнесу Тернопільщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць 479 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 154 млн гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За чотири місяці вони сплатили 361,7 млн грн єдиного податку, що на 136,3 млн грн, або ж на 60% більше, ніж за відповідний період 2023 року.

Юридичні особи третьої та четвертої груп перерахували за цей період 116,8 млн грн єдиного податку, а це на 17,6 млн грн більше, ніж торік у січніквітні.

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – спрощенцям, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.

 

Коментарі вимкнені.