На Тернопільщині підприємцю спалили три трактора

Шостого жовтня майже опівночі у селі Кобилля Збаразького району на території фермерського господарства «Щедра земля» виникла пожежа трьох тракторів, що належать даному фермерському господарству

Внаслідок пожежі пошкоджено три трактори.  Орієнтовна причина виникнення пожежі – підпал. Пожежею завдано збитків на суму орієнтовно 1600000 грн.

Пожежу ліквідували самі  працівники господарства.

За словами начальника Збаразького відділення поліції Віталія Присяжнюка на територію тракторної бригади проникла група невідомих осіб та підпалила трактори. Два з них стояло поруч, а один в іншому місці.

Зловмисників зафіксувала камера відеоспостереження. На ній видно, як чоловіки обливають транспорт якоюсь речовиною, підпалюють та тікають.

На момент злочину на території господарства знаходився сам власник. Чоловік помітив пожежу. Викликав поліцію та рятувальників. Вогонь почав гасити самостійно. Пожежу він зумів ліквідувати. Проте два з трьох тракторів ремонту уже не підлягають.

Збитки потерпілий оцінив в шістдесят тисяч доларів. Чоловік каже, що причина підпалу – його бізнес. Наразі правоохоронці відпрацьовують кілька версій та встановлюють особи паліїв.

Працівники поліції звертаються до всіх, хто щось чув, бачив чи знає про ситуацію, яка трапилася на даному фермерському господарстві, повідомити на лінію “102″ або за номером телефону чергової частини Збаража: (068)346-73-46. Анонімність гарантується.

Коментарі вимкнені.