Помер священик, якому вся Тернопільщина збирала кошти на лікування

Сьогодні помер настоятель храму святителя Миколая Чудотворця с. Великі Дедеркали Шумського району протоієрей Олександр Страхарчук. Про це повідомляє протоієрей Олег Гах.

41-річний священик переніс інсульт і у впав у кому. На його лікування потрібні були значні кошти, про збір яких писали чимало тернопільських ЗМІ.

Отець Олександр народився у Горинці Кременецького району. Після закінчення місцевої школи вступив у Київську духовну семінарію. 2003 року закінчив навчання у Київській духовній академії.

У вересні 2001 року архієпископом Рівненським і Острозьким Даниїлом був рукоположений у сан диякона, у жовтні 2001-го – священика. Душпастирську діяльність розпочав у Дермані на Рівненщині.

З жовтня 2008 року і до останніх днів життя служив на парафії святителя Миколая Чудотворця села Великі Дедеркали Шумського району.

Днями отець Олександр переніс інсульт і впав у кому. На жаль, лікарям не вдалося врятувати життя священика.

В отця Олександра залишилися дружина Богдана і шестирічний син Захар.

Керуючий архієрей Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття парафіянам та родині новопреставленого протоієрея Олександра.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого прот. Олександра у місці світлім, у місці квітучім, де немає ні недуги, ні скорботи, ні зітхання – а лише життя безконечне.
Про дату і час заупокійних служб за спочилим і його похорону буде повідомлено додатково, – повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії Української православної Церкви Київського патріархату

 

 

Коментарі вимкнені.