У Чорткові — чергова інновація

Оплата за проїзд у громадському транспорті в Чорткові відтепер буде і безготівковою. Про це повідомив мер міста Володимир Шматько. Кожен пільговик отримає «Картку Чортківчанина» безкоштовно. Автобуси, які працюють на маршрутах міста, обладнають спеціальними валідаторами до 1 квітня цього року.

  • Два роки, як Уряд своєю постановою зобов’язав міські ради оплачувати з місцевих бюджетів безкоштовний проїзд в міських маршрутках для пільговиків, — зазначив В. Шматько. – Ми рішення знайшли, кожного місяця видаємо купони міським жителям, згідно з рішенням виконкому. Але це величезні черги для людей в міській раді. В рік приблизно 1 млн 300 тис гривень з міського бюджету на пільгове перевезення витрачаємо. Я довго мріяв, щоб впровадити у місті систему, через яку пільговики і всі інші змогли б в автобусах оплачувати проїзд без готівки і купонів. Моя мрія збувається!!! В п`ятницю в Києві підписали меморандум про співпрацю з керівником міжнародної платіжної системи Мастеркард в Україні і Молдові Inga Andreieva!! Згідно з документом, ми отримаємо безкоштовно:

-валідатори (такі, як у Львові) – 10шт.
-програмне забезпечення.

  • А минулого тижня підписали ще один меморандум з керівником обласного управління АТ«Ощадбанк» Ярослав Соляр. З допомогою державного банку ми отримаємо Картки для пільговиків і банківське обслуговування для власників автобусів! – підкреслив мер Чорткова. – Кожен пільговик отримає «Картку Чортківчанина» безкоштовно. Всі приватні легальні і офіційні автобуси, буси, які працюють на маршрутах міста, будуть обладнанні такими валідаторами до 1 квітня цього року.

Коментарі вимкнені.