Тернопільські панянки, будьте сміливішими!

Дівчина завжди повинна проявляти ініціативу в певному порядку, особливо, якщо вона бажає звабити чоловіка. Адже гідний хлопець не буде поспішати у відносинах з дорогою йому дівчиною. Проте кожна дівчина повинна дати зрозуміти своєму хлопцеві, коли він може робити ще один крок у зближенні. Це і є головна жіноча ініціатива, пише http://cikave.org.ua.

Спробуйте підморгнути чоловікові і дайте йому зрозуміти, що він вам дійсно цікавий. Візьміть його за руку дуже ніжно, але зробіть це нібито випадково. Цей жест дасть йому зрозуміти, що ви чекаєте чогось від нього. Чоловікам вельми проблематично вгадувати бажання жінки, тому їм потрібно допомагати в цьому, натякати про власні бажання.

Всі перераховані вище рекомендації допоможуть вам бути не просто гордою і привабливою, але ще й дуже сексуальною дівчиною. Ці поради допоможуть вам стати справжньою німфою і мрією кожного чоловіка. Змініть свої погляди, свій темперамент і тоді ви побачите, як зміниться чоловіче ставлення у ваш бік.

-1 thoughts on “Тернопільські панянки, будьте сміливішими!

  • 10:08 | 27.12.2010 о 10:08
    Permalink

    “Ці поради допоможуть вам стати справжньою німфою і мрією кожного чоловіка.” ЖАХ!!! А якщо, цікавлять кращі мужчини, а не кожен чоловік в Тернополі??? В автора проблема з жіночістю і мужчинами….

  • 10:15 | 27.12.2010 о 10:15
    Permalink

    І я притримуюсь такої ж думки. ЖІнка повина бути ЖІНКОЮ, а не с… Бо таке відчуття, що чоловіки вивелись

Коментарі вимкнені.