У Тернопіль за досвідом будуть приїжджати з-за кордону! – Максим Голосний

У Тернополі вражає атмосфера, яка панує навколо тебе. Дуже чисте і охайне місто, з дуже привітними людьми. Особливо мене вразило досить бурхливе молодіжне життя міста. Досить велика кількість молодіжних проектів, які справді працюють. Цілеспрямованна і досить розумна молодь. Велика кількість соціально корисних ідей, які спрямованні на те, як зробити так, щоб життя у місті було більш яскравим і більш цікавішим. І як наслідок – величезний потенціал для самореалізації. Для тих людей, які прагнуть змін на краще :))

Тут цікава архітектура і культура. Які дуже гармонійно поєдналися саме у цьому місті. Мені як людина новій, це дуже помітно. На мою думку, саме ця ознака і додає неповторного колориту цьому Тернополю.

Тернополяни – дуже енергійні і цілеспрямованні. Але ж мені довелося спілкуватися лише з молоддю. І я можу казати тільки за тих людей з ким я встиг познайомитися і поспілкуватися. Мені було дуже і дуже приємно зустріти в Тернополі нових однодумців.

Бажаю тернополянам не зупинятися і продовжувати розвиватися та розвивати своє місто. Бо на мій погляд, для цього є всі “предпосылки”. Досить впевненна і цілеспрямованна команда у міській раді. Дуже енергійне і амбіційне молодіжне крило міста. Поєднання заради спільної мети може дати дуже позитивні наслідки. І тоді в Тернополь за досвідом будуть приїздити не тільки з Луганську, а з усієї України, а можливо і з інших держав. Люди це головне. Історію творять саме люди. І у Тернополі зібралася дуже гарна і міцна команда, а наскільки вона буде самореалізована – покаже час.

Коментарі вимкнені.