Тернопільський “Сокіл” вчить літати (фото)

У пятницю, 22 лютого, в школі села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільська районна МГО “Сокіл” організувала учням майстер-клас із Street Workout. Показувати високий рівень майстерності на перекладині приїхав Андрій Михайлович – один з кращих техніків України у своїй віковій категорії, який є жителем цього села.

Дуже багато дітей зібралося, аби побачити неймовірно-захоплюючий виступ юного воркаутера. Юнаки і дівчата не тільки дивилися на майстер-клас, але і просили, щоб і їх навчити початковим азам вуличної гімнастики. Отже, поїздка є вдалою, а діяльність «Соколу» правильною.

«Наша молодіжна організації докладає багато зусиль, аби популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді. Такі хлопці, як Андрій Михайлович, та багато інших, своїм прикладом мотивують і заохочують до занять спортом. Стріт Воркаут – один із основних важелів впливу нашої МГО на молодь. Ми своєю діяльністю намагаються показати суспільству та молоді, що краще відмовитися від поганих звичок – алкоголю та тютюну та менше часу проводити за комп’ютером та переглядом телевізора, а більше приділяти здоровому способу життя, займатися спортом, фізкультурою», – підсумував голова Тернопільської районної МГО «Сокіл» Володимир Петрик.

Коментарі вимкнені.