У Тернополі триває фестиваль “Файне місто”

На тернопільському іподромі триває Міжнародний фестиваль “Файне місто”. На літературній сцені фестивалю від 10 ранку проводять лекції, презентують книги, а також читають вірші.

На читання Олександри Гонтар прийшла Вікторія Смочко. На фестиваль дівчина приїхала з Ужгорода, пише Суспільне

“Я більше люблю читати. Намагалася колись писати книги, але мені здається не вистачає терпіння, щоб щось завершити. Хоч я і творча людина, але я постійно перекидаюсь з одного захоплення на інше. Я перший раз на фестивалі. Перший раз стопила, перший раз спала в наметі”, – каже Смочко.

Координатор літературної сцени Юрій Матевощук каже, що за 5 днів фестивалю на сцені “Амфітеатру” виступлять 73 учасники:

“Попри попередні формати, власне, в “Амфітеатрі” завжди були лекції, презентації книг, поетичні читання, кінопокази, вільний мікрофон. Цього року ми ще додали стендап”.

Триватиме “Файне місто” до 1 серпня. Цього року на фестивалі виступлять майже 100 музичних гуртів з України та з-за кордону. Про це розповів співорганізатор фестивалю Максим Черкашин. Вперше цей фестиваль у Тернополі провели в 2013 році. Захід відбувається щороку в липні. У 2020-му його скасували через пандемію COVID-19. Назвали фестиваль на честь пісні Братів Гадюкіних “Файне місто Тернопіль”.

Коментарі вимкнені.