Як суддя з Чорткова прославилась на всю Україну (відео)

10 липня знімальна група програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV прибула до райцентру Чортків (Тернопільська область) для запису інтерв’ю з суддею Лідією Квятковською в рамках журналістського розслідування ДТП, де суддя не вважала за потрібне запросити обидві сторони і експертів ДАІ, а сама прийняла рішення.

Цю інформацію оприлюднено на FaceNews.

У ДТП брали участь два автомобілі: перший стояв, другий їхав. Так, Лідія Йосипівна з кабінету змогла визначити, що винуватцем ДТП був водій припаркованого авто (є довідка, в якій фахівець ДАІ стверджує, що машина була припаркована на узбіччі без порушень), а водій, який виїхав на узбіччя і врізався в нерухоме авто, виявився невинним).

Спершу Лідія Квятковська дала згоду на інтерв’ю, а в момент входу знімальної групи в робочий кабінет – покликала охорону суду. Охорона видворила оператора і намагалася відібрати камеру, а журналіста взагалі закрили в кабінеті судді. У кабінеті, де безліч документів і справ, Наталя – саме так звуть власкора програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV, телефоном викликала міліцію. Прибула група відмовилася складати протокол, виправдовуючись «цікавим формулюванням»: «Ми не складаємо протоколи на суддів».

Таку заяву зробив співробітник міліції. Після цього знімальну групу доправили у відділення для дачі пояснень.

Увечері 11 липня прес-служба прокуратури Тернопільської області оприлюднила офіційне повідомлення щодо перевірки заяви журналістів телеканалу ICTV з приводу перешкоджання їх професійній діяльності.

«Прокуратура Чортківського району Тернопільської області проводить перевірку за заявами журналістів телеканалу ICTV з приводу перешкоджання їм у здійсненні професійної діяльності та незаконного утримання в кабінеті судді Чортківського районного суду.

Встановлено, що 11 липня 2012 року в прокуратуру Чортківського району з місцевого райвідділу міліції надійшли матеріали за заявами двох журналістів: кореспондента та оператора телеканалу ICTV про притягнення до кримінальної відповідальності однієї із суддів Чортківського районного суду та працівників судової міліції «Грифон». На думку журналістів, вказані службові особи 10 липня 2012 року перешкоджали їм у здійсненні професійної діяльності журналіста та незаконно утримували в кабінеті судді.

Попередньо встановлено, що 6 червня 2012 року суддя Чортківського райсуду прийняла рішення про закриття справи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності одного із громадян за ст. 124 КУпАП через відсутність в його діях складу адмінправопорушення за фактом ДТП.

Інша сторона, будучи незадоволеною вказаним рішенням суду, звернулась до кореспондентів телеканалу ICTV для проведення журналістського розслідування.

10 липня 2012 року в Чортківському районному суді виник інцидент з участю вищеназваних осіб», – йдеться в офіційному повідомленні.

На даний час за вказаним фактом прокуратура Чортківського району проводить дослідчу перевірку. Хід її проведення перебуває на контролі прокуратури області.

-1 thoughts on “Як суддя з Чорткова прославилась на всю Україну (відео)

  • 10:16 | 17.07.2012 о 10:16
    Permalink

    Свиноматка,млять розжерлася на хабарях,на гыляку суку.

  • 11:59 | 7.02.2013 о 11:59
    Permalink

    Забити падлу

Коментарі вимкнені.