Опозиція знову ділитиме Тернопільські округи, щоб підтримати Наливайченка?

До складу Тернопільської опозиції може увійти й Валентин Наливайченко, колишній голова СБУ та “нашоукраїнець”. Про це заявив лідер фракції «Батьківщина» Андрій Кожем’якін. Так він прогнозує ще одну хвилю об’єднання у лави опозиції, яку повинні поповнити нові люди.

– Я не виключаю, що до нас приєднаються і Гриценко, і Європейська партія Катеринчука і Валентин Наливайченко. Принаймні, Юлія Володимирівна неодноразово говорила мені про необхідність об’єднатися з ними. Це зменшить нашу квоту, але іншого виходу крім об’єднання у нас немає, – додав він.

Наразі невідомо, а чим же закінчиться перерозподіл на округах Тернопільщини. Адже попередньо тернопільські об’єднані опозиціонери не раз критикували Валентина Наливайченка, мовляв, він розколює опозиційні сили, висуваючи себе в нардепи від округу по Тернопільщині.

Проте найбільша інтрига залишається у стосунках «Василь Деревляний  – Валентин Наливайченко». Адже зовсім недавно перший керівник обласного виборчого штабу об’єднаної опозиції, заявив імена тих, кого не буде підтримувати об’єднана опозиція. Зокрема він запевнив, що опозиційні сили області точно не будуть висувати Валентина Наливайченка та Володимира Бедриківського.

Проте можна спрогнозувати, що коли партія прикаже Валентина Наливайченка підтримати, то тернопільська об’єднана опозиція змушена буде знов ділити виборчі округи і один із них надати колишньому голові СБУ, а тепер кандидату у нардепи.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.